KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8757741
nr 875 7741
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), Flicka & spegel, 70-tal, motivet: 35 x 22
Utrop:
2.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:31:12
400 kr
600 kr
600 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold